Hledáš inspiraci pro Tvé brandové fotky?

Získej průvodce ZDARMA a objev, jak posílit vizuální stránku své značky!

Ahoj, jmenuji se Žaneta.

Specializuji se na rodinnou, svatební a brandovou fotografii (nejen) na Vysočině.

Profilová fotka - fotografka Žaneta Krahulíková. Místo focení: Polná, Jihlava, Ždrá nad Sázavou, Havlíčkův Brod, Vysočina, Praha, Brno

Dnes se specializuji na brandovou fotografii, a mám jedno jasné poslání – pomoci podnikatelkám zaujmout a cítit se sebevědomě.

Kromě toho se s láskou věnuji rodinné fotografii, kde zachycuji křehkost a lásku, kterou rodiny sdílejí mezi sebou. Jako matka dvou dětí si uvědomuji, jak rychle čas plyne, a proto si vážím možnosti zachytit tyto důležité okamžiky do trvalých vzpomínek.

Rozumím, že stání před fotoaparátem může být pro mnohé stresující, proto se vždy snažím vytvořit uvolněnou atmosféru, ve které se budete cítit sami sebou a Vaše jedinečná osobnost může zářit skrze mé fotografie.

Vždy se snažím vytvořit uvolněnou atmosféru, ve které se budete cítit sami sebou.

S fotografii jsem začala před 10 lety v Austrálii, kde jsem si poprvé pořídila svůj foťák.

Od té doby jsem focení věnovala každou volnou chvíli.
Místo plážových zážitků jsem trávila čas s foťákem a učila se, jak ho co nejlépe používat. Naštěstí jsem narazila na skupinu stejně laděných lidí, fotografů, s kterými jsme se vzájemně posouvali dál a učili se jeden od druhého. Na tuto etapu svého života moc ráda vzpomínám.

4 roky jsem pracovala jako produktová fotografka pro známou australskou firmu Victoria´s Basement. Po 6 letech jsem se rozhodla pro návrat do České republiky.

 

 

rodinná, svatební a brandová fotografka Žaneta Krahulíková z Vysočiny

Reference