Hledáš inspiraci pro Tvé brandové fotky?

Získej průvodce ZDARMA a objev, jak posílit vizuální stránku své značky!

Časté dotazy

F.A.Qs

Celý proces focení začíná konzultací, kde spolu probereme Vaše přání a potřeby. Poté se domluvíme na termínu, místě a čase focení. 

Vhodná volba oblečení hraje klíčovou roli při získání skvělých fotografií. Doporučuji zvolit jednoduché kousky v neutrálních barvách, abyste upoutali pozornost na vás, nikoliv na nápadné vzory nebo nápisy na oblečení.

Pokud si nejste jisti, přineste si více outfitů, a během focení změňte styl, abychom získali co nejvhodnější výsledky.

Komfort je také klíčový pro úspěšné snímky! Dbáme na vaše pohodlí, proto se vyhněte těsným a nepohodlným kouskům a volte raději pohodlné a přizpůsobivé oblečení, které bude lichotit vaší postavě.

Mějte na paměti, že oblečení s drobnými proužky nebo kostkami může vyvolat tzv. moiré efekt, který by mohl ovlivnit kvalitu fotografií. Doporučujeme vybrat jemné, hladké materiály pro nejlepší výsledky.

Pokud chcete snímky vystavit ve svém interiéru, můžete se nechat inspirovat barvami a dekoracemi z vašeho domova, abychom dosáhli vizuální harmonie a vytvořili tak osobitý a jedinečný záznam. Pokud máte jakékoli otázky ohledně volby oblečení, neváhejte se na nás obrátit – jsme tu, abychom vám pomohli vytvořit krásné a autentické fotografie.

Délka focení závisí na typu a rozsahu fotografických služeb. U každého projektu se snažím pracovat efektivně, abychom zachytila nejlepší momenty. Běžně se doba focení pohybuje od 1 do 2 hodin ( u rodinného focení). 

Po focení vyberete z náhledů či vyberu ty nejlepší snímky a provedu úpravy, aby byl výsledek co nejlepší. Délka zpracování závisí na rozsahu projektu. Obvykle fotografie předávám do 4 týdnů od výběru, ale v letních měsících se může doba výjimečně prodloužit na 6 týdnů. Snažím se být co nejrychlejší, abyste měli fotografie co nejdříve k dispozici.

Jestliže si zvolíte možnost, že budete vybírat fotografie z náhledů, ráda Vám je pošlu do galerie. Tam si můžete vybrat ty, které Vám nejvíce vyhovují. Až budete s výběrem spokojeni, fotky potvrdíte a program mi automaticky zašle Vaši volbu. Poté mohu začít fotografie zpracovávat. Posílám vám jemně upravené náhledy, které jsou určeny pouze k výběru a zakázáno je kdekoli prezentovat!  Následně vybrané fotografie budou dále upraveny a předány vám v plné kráse. Vaše spokojenost a radost z fotografií jsou pro mě důležité, a proto se snažím poskytnout vám ty nejlepší výsledky.

Neupravené fotografie v jakémkoliv formátu neposkytuji.

Mojí vášní se čím dál více stává dokumentární styl fotek.

Jako fotografka a zároveň matka 2 dětí si velmi uvědomuji, jak důležité jsou okamžiky s rodinou a jak rychle tyto vzpomínky mohou vyblednout. Proto je pro mě velmi důležité tyto okamžiky zachytit a uchovat na věčnost.

Věřím, že takováto vzpomínka bude připomínat tuhle jedinečnou chvíli nejen Vám, ale i Vašim dětem a pravnoučatům, a bude přinášet radost a lásku i za mnoho let.

Ano, žiji v Polné na Jihlavsku a nejčastěji proto fotím na Vysočině, ale ráda se přizpůsobím Vašim požadavkům a přijedu za Vámi kamkoliv, kde si přejete mít své srdeční záležitosti zachycené.

Platit mi můžete buď v hotovosti v den focení či převodem na účet před odevzdáním fotografií.

Ano. Předsvatební focení vřele doporučuji jako nezapomenutelný zážitek před Vaší velkou svatbou.

Prostřednictvím tohoto focení se můžeme lépe seznámit a vyzkoušet si, jak probíhá fotografování. Na svatbě budete pak moci být naprosto uvolněni, protože budete vědět, že máte s fotografem vše pod kontrolou a že jsme naladěni na stejnou notu.

Kromě toho můžete použít fotografie z předsvatebního focení například do svatebních novin, jako dárek pro svatební hosty či je přidat do předsvatební koláže fotek.

Pokud máte jinou otázku, kterou jsem nezodpověděla, neváhejte se na mě obrátit. Stačí mi napsat nebo zavolat a já se budu snažit Vám co nejlépe odpovědět a pomoci s čímkoli, co potřebujete. Jsem tu pro Vás a těším se na možnost spolupráce. Pojďme spolu zachytit právě ten Váš příběh 🙂

Toggle

Používám profesionální fotografické vybavení, které mi umožňuje zachytit výjimečné momenty ve vysoké kvalitě. Jsem vybavena moderními fotoaparáty, objektivy a dalším vybavením, které mi umožňuje dosáhnout skvělých výsledků.

Rezervace je snadná. Stačí mě kontaktovat prostřednictvím e-mailu, telefonu či whatsappu a sdělit mi Váš zájem o konkrétní fotografické služby. Společně si domluvíme datum a čas focení a projednáme všechny detaily, které jsou pro Vás důležité.