Hledáš inspiraci pro Tvé brandové fotky?

Získej průvodce ZDARMA a objev, jak posílit vizuální stránku své značky!

o mne about

O mně

Vítám Vás na svých stránkách.

Jmenuji se Žaneta Krahulíková (alias Žaneťák).

Jako rodinná a svatební fotografka mám jediný cíl - zachytit okamžiky než pominou a vytvořit z nich trvalou vzpomínku.

Věřím, že takováto vzpomínka bude připomínat tuhle jedinečnou chvíli nejen Vám, ale i Vašim dětem a pravnoučatům, a bude jim přinášet radost a lásku i za mnoho let.

Už jako malá holka jsem byla fascinována nádhernými fotografiemi v různých časopisech. Nicméně jsem byla neustále zklamaná, proč mé fotografie nevypadají tak úchvatně jako ty, které jsem viděla v časopisech.
Když jsem žila v Austrálii, rozhodla jsem se konečně koupit svůj první DSLR fotoaparát a začala jsem se učit, jak ho používat, aby mé snímky byly stejně krásné jako profesionální fotografie v časopisech. Fotografování jsem věnovala každou volnou chvíli a dnes se mohu s radostí pochlubit tím, že se již 10 let věnuji profesionálně focení.
Díky svému úsilí jsem se brzy stala produktovou fotografkou pro známou australskou firmu Victoria´s Basement, kde jsem získala cenné zkušenosti.

Nicméně mojí vášní bylo a stále je fotografování lidí, rodin a jejich nejvýznamnějších okamžiků a tuto práci dnes vykonávám s radostí.

Mým působištěm je Vysočina (hlavně města: Polná, Jihlava, Žďár nad Sázavou a Havlíčkův Brod), ale nabízím své služby po celé ČR a také v zahraničí. Neomezuji se pouze na konkrétní region a ráda vyjedu i za hranice, abych mohla zachytit Váš příběh.

reference

Žaneta dokáže perfektně zachytit momentky. Vždy se moc těším na výsledné fotografie. Navíc je moc příjemná a čas s ní při focení uteče jako voda.
reference Verca
Veronika Lohrová
Plzeň
Po všech těch zábavných chvílích, které jsme s Žanetou zažili během našeho zásnubního focení, jsme byli nadšeni, že ji budeme mít jako fotografku i na naší svatbě. Žaneta fotila naši svatbu na pláži a opravdu jsme si nemohli přát lepší fotografku. Lezla do písku, aby získala nejlepší úhel pro výsledné fotografie, zapojovala se s našimi hosty a dokonce i po dlouhém a horkém dni, měla stále spoustu nadšení a energie, aby zachytila všechny zábavné okamžiky, které se odehrávaly na svatební oslavě.
Její fotografie jsou úžasné a jsem skutečně dojatá pokaždé, když si prohlížím naše svatební fotky, protože dokonale zachytila všechny emoce.
Děkujeme, že jste s námi byla v tento speciální den a zajistila, že máme nejlepší vzpomínky na naší svatbu. (překlad z anglické reference)
reference Anne Marie
Anne Marie
Sydney, Austrálie
Děkuji Ti, Žanet, za krásné fotografie mé dcery Lilly. Každá fotografie, kterou si pořídila, ukazuje, jak pečlivě vnímáš detaily a jak profesiolnálně přistupuješ k fotografování. Budu Tě doporučovat každému. (překlad z anglické reference)
reference Vlasta
Vlastička Pechová
Sydney, Austrálie